Першу у світі операцію зі зміни статі собаці провели у Шотландії. Пацієнтом стала джек-рассел-тер'єр Моллі з міста Глазго, яка народилася на світ гермафродитом.

За інформацією порталу news.eizvestia.com, хірургічне втручання знадобилося, оскільки через патологію тварина постійно відчувала сильний біль.

Все почалося з того, що господарі Моллі звернули увагу на дивну поведінку своєї улюблениці під час справляння природних потреб. Коли ветеринар обстежив тварину, то констатував наявність у неї ознак як жіночої, так і чоловічої статі. Дискомфорт, який переживала Моллі, і змусив її власників зважитися на операцію.

Під час хірургічного втручання лікар виявив, що у Моллі внутрішні статеві органи були чоловічими, і на місці яєчників знаходилися яєчка. Він видалив усі "псевдочоловічі" елементи і сформував повноцінний зовнішній отвір сечовипускального каналу з геніталіями суки.

Повідомляється, що після операції  Моллі не змінилася і залишилася доброю та ніжною.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Фахівці кажуть, гермафродити серед тварин – явище вкрай рідкісне, але найчастіше воно не потребує лікування.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на відміну від чотирилапих, серед людей операція зі зміни статі досить поширена. Одним з найвідоміших трансгендерів став вітчим світської левиці Кім Кардашьян Брюс Дженнер, який завдяки лікарям перетворився на Кейтлін.