26 березня в Стамбулі вибухнув мікроавтобус зі студентами з приватного університету.

Про це повідомляє Hurriyet.

"Після вибуху автобус втратив керування і зупинився, зіткнувшись з огорожами", - зазначили у виданні.

Медики госпіталізували чотирьох студентів і водія. У поліції повідомили, що причиною вибуху стала сумка, яку підкинув невідомий, претворившись учнем вищого навчального закладу.

Вибух студентського автобусу в Стамбулі

Популярні новини зараз
Права ТЦК хочуть змінити: чоловіків чекають серйозні зміни Чому школярі відмовляються говорити українською мовою Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу
Показати ще

Саму вибухівку не виявили. Проте в салоні знайшли велику кількість цвяхів. За версією поліції, здетонував саморобний пристрій.

Вибух студентського автобусу в Стамбулі


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 15 квітня вибухнув автобус з біженцями в Алеппо, в результаті чого загинули 70 осіб, 130 отримали поранення різного ступеня тяжкості.