У Кремлі відхрестилися від отримання листа від Віктора Януковича із проханням ввести війська на територію України.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зокрема, прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що ні Володимиру Путіну, ні його найближчому оточенню таких звернень у 2014 році нібито не надходило. Він аргументував це тим, що всі офіційні листи реєструються, тому в адміністрації про нього б точно знали.

Втім, пояснити детальніше оприлюднення тексту, написаного колишнім українським президентом, Пєсков відмовився.

"Я цього не знаю. Можу констатувати тільки де-факто і де-юре", - додав він.

Популярні новини зараз
Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що лист Віктора Януковича до президента РФ оприлюднили в мережі. У тексті зазначено, що він просить Володимира Путіна відправити війська РФ до України для "встановлення миру та захисту населення". Відповідний документ додали до матеріалів кримінальної справи про державну зраду, в якій звинувачують колишнього президента-втікача.