Берлусконі в російському уряді: Кремль усе спростовує

поділитись

0

238

Мається на увазі фігуральна підтримка Берлусконі, а не пропозиція зайняти якусь офіційну посаду - Дмитро Пєсков

Кремль спростував повідомлення італійських ЗМІ про те, що президент Росії Володимир Путін пропонував екс-прем'єру Італії Сильвіо Берлусконі міністерську посаду в російському уряді.

У четвер, 23 липня, італійська газета La Stampa повідомила, що Берлусконі розповів однопартійцям з організації "Вперед, Італія" про пропозицію Путіна надати йому громадянство і роботу в уряді.

"Тільки подумайте, в Італії мене відтісняють на задвірки, а тим часом Володимир Путін сказав, що готовий надати мені громадянство і поставити на чолі російського міністерства економіки", - цитує видання пана Берлусконі.

Читайте також: Путін пропонував Берлусконі громадянство та посаду міністра – італійські ЗМІ

На запитання агенції "Інтерфакс", речник російського президента Дмитро Пєсков нагадав, що у Путіна з Берлусконі давні дружні стосунки, але закликав не сприймати слова італійця буквально.

"У цьому конкретному випадку мається на увазі фігуральна підтримка Берлусконі, і це треба сприймати саме як фігуральну підтримку, а не формальну пропозицію зайняти якусь офіційну посаду, що, звичайно ж, неможливо", - сказав пан Пєсков.

Російський президент і колишній італійський прем'єр є давніми друзями і регулярно зустрічаються. Зокрема, наприкінці червня Володимир Путін і Сильвіо Берлусконі провели вихідні на Алтаї.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Поліцейський, якого один з учасників мітингу проти корупції ударив ногою, нібито помер дорогою до лікарні
0
0
22:40 26.03.2017
Український політтехнолог показав справжнє обличчя путінського фаната, який разом з поліцією полював на учасників антикорупційного мітингу
0
0
21:30 26.03.2017
Нинішні акції протесту в Білорусі є абсолютно самостійними і спровоковані не Кремлем, а внутрішньою політикою Олександра Лукашенка
0
0
21:16 26.03.2017
У Німеччині вважають ці вимоги безглуздими
0
0
21:02 26.03.2017