Берлусконі в російському уряді: Кремль усе спростовує

поділитись
Мається на увазі фігуральна підтримка Берлусконі, а не пропозиція зайняти якусь офіційну посаду - Дмитро Пєсков

Кремль спростував повідомлення італійських ЗМІ про те, що президент Росії Володимир Путін пропонував екс-прем'єру Італії Сильвіо Берлусконі міністерську посаду в російському уряді.

У четвер, 23 липня, італійська газета La Stampa повідомила, що Берлусконі розповів однопартійцям з організації "Вперед, Італія" про пропозицію Путіна надати йому громадянство і роботу в уряді.

"Тільки подумайте, в Італії мене відтісняють на задвірки, а тим часом Володимир Путін сказав, що готовий надати мені громадянство і поставити на чолі російського міністерства економіки", - цитує видання пана Берлусконі.

Читайте також: Путін пропонував Берлусконі громадянство та посаду міністра – італійські ЗМІ

На запитання агенції "Інтерфакс", речник російського президента Дмитро Пєсков нагадав, що у Путіна з Берлусконі давні дружні стосунки, але закликав не сприймати слова італійця буквально.

"У цьому конкретному випадку мається на увазі фігуральна підтримка Берлусконі, і це треба сприймати саме як фігуральну підтримку, а не формальну пропозицію зайняти якусь офіційну посаду, що, звичайно ж, неможливо", - сказав пан Пєсков.

Російський президент і колишній італійський прем'єр є давніми друзями і регулярно зустрічаються. Зокрема, наприкінці червня Володимир Путін і Сильвіо Берлусконі провели вихідні на Алтаї.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Російські магнати втратили за один день 3 мільярди доларів
0
0
09:52 14.08.2018
Для РФ настануть справді важкі часи - нещодавно ситуацію на ринку вже назвали "чорним тижнем"
0
0
09:28 14.08.2018
"Закон допоможе сформувати більш смертоносні і стійкі сили"
0
0
09:20 14.08.2018
Вони намагаються перевести зовнішні та внутрішні виплати на рубль
0
0
07:33 14.08.2018
Останньою краплею стало вбрання доньки на випускний бал
0
0
06:51 14.08.2018