Берлусконі в російському уряді: Кремль усе спростовує

поділитись
Мається на увазі фігуральна підтримка Берлусконі, а не пропозиція зайняти якусь офіційну посаду - Дмитро Пєсков

Кремль спростував повідомлення італійських ЗМІ про те, що президент Росії Володимир Путін пропонував екс-прем'єру Італії Сильвіо Берлусконі міністерську посаду в російському уряді.

У четвер, 23 липня, італійська газета La Stampa повідомила, що Берлусконі розповів однопартійцям з організації "Вперед, Італія" про пропозицію Путіна надати йому громадянство і роботу в уряді.

"Тільки подумайте, в Італії мене відтісняють на задвірки, а тим часом Володимир Путін сказав, що готовий надати мені громадянство і поставити на чолі російського міністерства економіки", - цитує видання пана Берлусконі.

Читайте також: Путін пропонував Берлусконі громадянство та посаду міністра – італійські ЗМІ

На запитання агенції "Інтерфакс", речник російського президента Дмитро Пєсков нагадав, що у Путіна з Берлусконі давні дружні стосунки, але закликав не сприймати слова італійця буквально.

"У цьому конкретному випадку мається на увазі фігуральна підтримка Берлусконі, і це треба сприймати саме як фігуральну підтримку, а не формальну пропозицію зайняти якусь офіційну посаду, що, звичайно ж, неможливо", - сказав пан Пєсков.

Російський президент і колишній італійський прем'єр є давніми друзями і регулярно зустрічаються. Зокрема, наприкінці червня Володимир Путін і Сильвіо Берлусконі провели вихідні на Алтаї.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
В питаннях політики Крамп-Каренбауер і Меркель подібні до двох горошин у стручку
0
0
03:40 23.02.2018
Постраждало більше десятка дітей
0
0
02:15 23.02.2018
Вказана захмарна ціна
0
0
23:50 22.02.2018
Чоловік ніде не працює і спокыйно собі живе з двома дружинами та шістьма дітьми
0
0
23:30 22.02.2018