27 липня з-під домашнього карантину вивели останнього пацієнта, який міг заразитися коронавірусом MERS.

Про це повідомляє ТАСС.

"Південна Корея оголосила про фактичне завершення в країні спалаху коронавірусу близькосхідного респіраторного синдрому", - заявив прем'єр-міністр країни Хван Ге Ан.

Читайте також: Смертельний вірус MERS шириться світом

За його словами, після вивчення різних чинників, уряд та медичні працівники прийшли до висновку, що інфекція громадянам більше не загрожує.

Популярні новини зараз

Дівчина з чистим серцем прихистила дворняжку, через пару днів подиву не було меж: справжня іграшка

“Не пускаєш без маски? Помри!": пасажири забили палицями водія автобуса

Українцям можуть дозволити виходити на пенсію раніше: кого запишуть в щасливчики

Під Дніпром водяний монстр мало не пообідав переляканими городянами - лежав на порозі, висолопивши язик

Показати ще

На карантин в період загострення епідемії відправили понад 16,7 тис осіб. Нові випадки зараження інфекцією не фіксувалися протягом останніх 23 днів.

Нагадаємо, перший випадок захворювання на території Південної Кореї трапився 20 травня. Встановили, що вірус заніс громадянин, який повернувся з країн Близького Сходу.

Довідка. Вперше MERS виявили у людини в 2012 році в Саудівській Аравії. Поширення коронавируса торкнулося також Йорданії, Катара, ОАЕ, Тунісу, Великобританії, Німеччини, Італії, Франції. У 23 країнах офіційно підтвердили понад 1100 випадків зараження людей, у 40% випадків - з летальним результатом

Початок захворювання має ознаки звичайної респіраторної інфекції. Вона супроводжується лихоманкою, кашлем і пневмонією, але потім швидко вражає легені.