У російських ресторанах 50% страв мають бути "вітчизняними"

поділитись

0

332

Під дію законопроекту, звісно, не потрапляють кафе і ресторани національної кухні

У Росії восени з'явиться законопроект, який встановить для ресторанів і кафе обов'язок мати у своєму меню як мінімум 50% страв російської кухні. З цією пропозицією виступив депутат Комуністичної партії Вадим Соловйов.

Під дію законопроекту, звісно, не потрапляють кафе і ресторани національної кухні.

"Якщо подивитися на заклади харчування у Москві, то в очі впадає велика кількість французької, італійської, японської кухні, і це навіть не завжди національні ресторани. У центрі міста, навколо Держдуми рідко можна зустріти заклад з меню, що представляє саме наші національні страви", - говорить Соловйов.

На думку депутата, росіяни повинні звернути увагу на національні особливості російської культури, у тому числі традиційної російської кухні. Мета введення ліміту на іноземні страви у закладах громадського харчування - відродження і розвиток кулінарних традицій Росії і залучення більшої кількості іноземних туристів.

Читайте також: Росіянам дозволили використовувати торгову марку "Оболоні"

Нагадаємо, що раніше у Мінську в Білорусії влада теж здійснила подібний експеримент. Зараз в білоруській столиці у всіх ресторанах і кафе, крім закладів національної кухні, в меню є сторінка традиційної білоруської кухні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
В Україні відбувається відкрита війна
0
0
07:22 20.11.2017
За провезення продуктів харчування кинуть за ґрати на 12 років
0
0
07:07 20.11.2017
Королева була одягнена в сукню кремового кольору дизайнера
0
0
01:35 20.11.2017
Диктатор перед зустріччю з військовими сильно плакав
0
0
00:21 20.11.2017