У Москві затримали понад 30 приміських поїздів через загибель підлітка.

Про це повідомили на офіційному сайті Московської залізниці в четвер, 30 липня.

"Сьогодні в 6:40 мск на станції Лосіноостровская Ярославського напрямку Московської залізниці зупинили електропоїзд №6303, який слідував до Москви. На даху 10-го вагона виявили труп підлітка, якого імовірно вразило розрядом струму. На місце викликали представників органів внутрішніх справ та МНС ", - повідомили в прес-службі.

Читайте також: Безпілотники сфотографували десятки ворожих потягів у Дебальцевому

Через роботу слідчих на місці події рух електричок на Ярославському напрямку організували по двох шляхах замість звичайних трьох, графік поїздів змінили.

Популярні новини зараз
Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись
Показати ще

Всього через слідчих дій в дорозі затримали 31 поїзд на 6 - 17 хвилин.

У МЗД висловили співчуття рідним і близьким загиблого, а також нагадали про правила безпеки.

Згідно з даними слідчої групи, "зацепер" заліз на дах поїзда в Підмосков'ї і по дорозі до Москви отримав удар струмом, від якого помер на місці.