У Туреччині завдяки помилковій смс упіймали російського найманця ІДІЛ

поділитись

0

232

Батьки запідозрили недобре, коли той написав, що відпочиває в готелі в Анкарі біля моря. Насправді, турецька столиця знаходиться далеко від узбережжя

У Туреччині зловили студента юридичного факультету з Дагестану, який намагався перейди кордон із Сирією і прилучитися до "Ісламської держави", завдяки його помилці в повідомленні.

Його відразу ж передали батькам, пише турецьке видання Hurriyet в суботу, 1 серпня.

У матеріалі йдеться, що батьки молодої людини запідозрили недобре, коли той написав, що відпочиває в готелі в Анкарі, який знаходиться на відстані двох кілометрів від моря. Насправді, турецька столиця знаходиться далеко від узбережжя.

Після цього батьки почали хвилюватися і терміново виїхали до Туреччини. Турецькі військові змогли швидко провести операцію з його пошуку. 31 липня його передали батькам в турецькому місті Трабзон.

Читайте також: Дві тисячі росіян приєднались до "Ісламської держави"

Молодий чоловік, як розповів виданню його батько, почав активно ходити в мечеть півроку тому. Родині він часто говорив, що необхідно підтримати джихад і почати воювати на боці "Ісламської держави".

Він вирішив відправитися відпочити в Туреччину. У Стамбулі його зустріли вербувальники "Ісламської держави", вони привезли його в притулок в місті, де він залишався три дні. Після цього він збирався перетнути кордон з Сирією, щоб приєднатися до ІД.

"Ісламська держава" контролює істотні території в Сирії та Іраку. Угрупування вважається терористичною організацією, її діяльність заборонена в багатьох країнах, і проти бойовиків ІД проводять військову операцію коаліція на чолі зі США.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

У Білорусі відпустили частину затриманих журналістів та правозахисників.
0
0
17:44 25.03.2017
Жан-Клод Юнкер наголосив, що всі умови, які зазначені у договорі, створені на базі пропозицій різних країн та урядів
0
0
17:05 25.03.2017
Студент Московської державної консерваторії зізнався: лекції у його навчальному закладі перетворилися на тиради про "п'яту колону"
0
0
16:25 25.03.2017
Правозахисників затримали у офісі організації "Вясна". Міліція випустила лише одну активістку, інших продовжують утримувати
2
0
16:07 25.03.2017