У Туреччині завдяки помилковій смс упіймали російського найманця ІДІЛ

поділитись

0

232

Батьки запідозрили недобре, коли той написав, що відпочиває в готелі в Анкарі біля моря. Насправді, турецька столиця знаходиться далеко від узбережжя

У Туреччині зловили студента юридичного факультету з Дагестану, який намагався перейди кордон із Сирією і прилучитися до "Ісламської держави", завдяки його помилці в повідомленні.

Його відразу ж передали батькам, пише турецьке видання Hurriyet в суботу, 1 серпня.

У матеріалі йдеться, що батьки молодої людини запідозрили недобре, коли той написав, що відпочиває в готелі в Анкарі, який знаходиться на відстані двох кілометрів від моря. Насправді, турецька столиця знаходиться далеко від узбережжя.

Після цього батьки почали хвилюватися і терміново виїхали до Туреччини. Турецькі військові змогли швидко провести операцію з його пошуку. 31 липня його передали батькам в турецькому місті Трабзон.

Читайте також: Дві тисячі росіян приєднались до "Ісламської держави"

Молодий чоловік, як розповів виданню його батько, почав активно ходити в мечеть півроку тому. Родині він часто говорив, що необхідно підтримати джихад і почати воювати на боці "Ісламської держави".

Він вирішив відправитися відпочити в Туреччину. У Стамбулі його зустріли вербувальники "Ісламської держави", вони привезли його в притулок в місті, де він залишався три дні. Після цього він збирався перетнути кордон з Сирією, щоб приєднатися до ІД.

"Ісламська держава" контролює істотні території в Сирії та Іраку. Угрупування вважається терористичною організацією, її діяльність заборонена в багатьох країнах, і проти бойовиків ІД проводять військову операцію коаліція на чолі зі США.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Ніякої інформації про жертв немає
0
0
06:11 28.07.2017
Яхта розрахована на 18 гостей
0
0
05:15 28.07.2017
Випив, прокинувся і… довелось йти здаватись поліції
0
0
04:50 28.07.2017
Канадський прем'єр висловив підтримку Україні
0
0
02:25 28.07.2017