Держдума запропонувала заборонені продукти відправляти до "ДНР"

поділитись

0

278

"Замість того, щоб "пускати під бульдозер" продукти, заборонені для ввезення в Росію, розгляньте можливість відправки їх жителям Донбасу" - депутат Держдуми

Депутат російської держдуми Андрій Крутов звернувся до російського уряду з пропозицією відправляти заборонені згідно ембарго продукти на Донбас, а не знищувати їх.

Про це пише видання "Известия".

"Війна на сході України обернулася справжнісінькою гуманітарною катастрофою. Донбасу допомагає МНС Росії та фонди, але й цієї допомоги не вистачає. В особливо тяжкому стані перебувають маленькі міста і села", - йдеться у запиті депутата.

Читайте також: Санкційні продукти в Росії спалять

Замість того щоб "пускати під бульдозер" продукти, заборонені для ввезення в Росію, треба розглянути можливість відправки їх жителям Донбасу, - пропонує депутат.

Нагадаємо, 31 липня голова уряду РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду "Про порядок знищення сільськогосподарської продукції, забороненої до ввезення в Росію".

Згідно інформації, знищення продуктів повинно проводитися в присутності не менше двох незацікавлених осіб. За підсумками процедури мають складати акт, а сам процес необхідно фіксувати за допомогою відео- або фотозапису із зазначенням дати і часу їх проведення.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Сусіди поскаржилися на сім'ю дочки Дональда Трампа.
0
0
19:53 27.03.2017
Кремль не вніс у свої робочі плани візит Джонсона
0
0
19:35 27.03.2017
Експерти прогнозують стрімке падіння курсу євро, якщо на президентських виборах у Франції переможе Марін Ле Пен. Вона відома своїм негативним ставленням до ЄС та мріє вивести країну з його складу
0
0
18:53 27.03.2017
Прем'єр-міністр Іраку впевнений, що за кілька тижнів ісламських радикалів не буде у країні
0
0
17:51 27.03.2017