Депутат російської держдуми Андрій Крутов звернувся до російського уряду з пропозицією відправляти заборонені згідно ембарго продукти на Донбас, а не знищувати їх.

Про це пише видання "Известия".

"Війна на сході України обернулася справжнісінькою гуманітарною катастрофою. Донбасу допомагає МНС Росії та фонди, але й цієї допомоги не вистачає. В особливо тяжкому стані перебувають маленькі міста і села", - йдеться у запиті депутата.

Читайте також: Санкційні продукти в Росії спалять

Замість того щоб "пускати під бульдозер" продукти, заборонені для ввезення в Росію, треба розглянути можливість відправки їх жителям Донбасу, - пропонує депутат.

Популярні новини зараз
Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Колишня Потапа Ірина Горова в ефектній сукні розповіла про дорослі захоплення родом із дитинства: "Наповнює мою дівчинку" Пропагандист Соловйов натякнув ЗСУ на нові цілі: розчарувався у "другій армії" Головне за 10 серпня: хто обстріляв Крим, Ніна Матвієнко канула в історію, ПриватБанк видає по 5 тисяч, а путін вирішив мстити
Показати ще

Нагадаємо, 31 липня голова уряду РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду "Про порядок знищення сільськогосподарської продукції, забороненої до ввезення в Росію".

Згідно інформації, знищення продуктів повинно проводитися в присутності не менше двох незацікавлених осіб. За підсумками процедури мають складати акт, а сам процес необхідно фіксувати за допомогою відео- або фотозапису із зазначенням дати і часу їх проведення.