Держдума запропонувала заборонені продукти відправляти до "ДНР"

поділитись

0

278

"Замість того, щоб "пускати під бульдозер" продукти, заборонені для ввезення в Росію, розгляньте можливість відправки їх жителям Донбасу" - депутат Держдуми

Депутат російської держдуми Андрій Крутов звернувся до російського уряду з пропозицією відправляти заборонені згідно ембарго продукти на Донбас, а не знищувати їх.

Про це пише видання "Известия".

"Війна на сході України обернулася справжнісінькою гуманітарною катастрофою. Донбасу допомагає МНС Росії та фонди, але й цієї допомоги не вистачає. В особливо тяжкому стані перебувають маленькі міста і села", - йдеться у запиті депутата.

Читайте також: Санкційні продукти в Росії спалять

Замість того щоб "пускати під бульдозер" продукти, заборонені для ввезення в Росію, треба розглянути можливість відправки їх жителям Донбасу, - пропонує депутат.

Нагадаємо, 31 липня голова уряду РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду "Про порядок знищення сільськогосподарської продукції, забороненої до ввезення в Росію".

Згідно інформації, знищення продуктів повинно проводитися в присутності не менше двох незацікавлених осіб. За підсумками процедури мають складати акт, а сам процес необхідно фіксувати за допомогою відео- або фотозапису із зазначенням дати і часу їх проведення.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Іноземні партнери нарешті ухвалили важливе рішення
0
0
18:08 24.11.2017
Відповідальність за скоєне поки що не взяла на себе жодна терористична організація
0
0
17:38 24.11.2017
Більшість з них - мирні жителі
0
0
15:49 24.11.2017