Європейский Союз вилучив зі списку осіб, які підпадають під обмежувальні заходи, 24 білоруських чиновників.

"Рада ЄС вважає, що 24 особи повинні бути вилучені зі списку фізичних, юридичних осіб та організацій, які підпадають під обмежувальні заходи", - сказано в повідомленні Євросоюзу.

Зокрема, зі списку виключили ректора Білоруського державного університету Сергія Абламейко, ректора Міжнародного гуманітарно-економічного інституту Тамару Алпєєву, ректора Білоруського державного університету інформатики і радіоелектроніки Михайла Батуру, голову Державного прикордонного комітету Леоніда Мальцева, пише Європейська правда.

Окрім того, санкції знято з колишнього голови адміністрації президента Геннадія Невигласа, директора Мінського державного політехнічного коледжу Геннадія Подгайського, міністра з податків і зборів Володимира Полуяна, колишнього помічника президента Білорусії Наталії Петкевич та інших.

Згідно зі списком, 12 осіб, з яких знято санкції, судді.

Популярні новини зараз
Контролери ходитимуть по квартирах після 16:00: не ховайтеся – інакше платіжка здивує Ухилянтам пропонують амністію: як отримати помилування від ТЦК Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку "Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК
Показати ще

Читайте також: Білорусь почала зміцнювати кордон з Україною

Нагадаємо, наприкінці липня Білорусь та ЄС провели перший раунд діалогу з прав людини після шестирічної перерви.