Росія збільшить кількість "контрсанкційних країн" - Медведєв

поділитись

0

156

У Медведєва є бажання особисто очолити урядову комісію з заміщення товарів.

В Росії вирішили розширити список країн, які продовжили разом з Євросоюзом санкції проти неї.

Як повідомляє Gazeta.ua таку заяву зробив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. Він доручив розглянути можливість включення України до цього списку.

"Треба опрацювати це питання, і якщо дійсно такі рішення прийняті, то підготувати звернення до президента про доповнення указу додатковою кількістю країн, які такі рішення стосовно Російської Федерації підтримують", - сказав Медведєв.

У Медведєва є бажання особисто очолити урядову комісію з заміщення товарів. Він наголосив, що буде працювати над створенням умов для виробництва тих товарів, які Росія раніше імпортувала.

У такій комісії сформують підрозділи у цивільних галузях і по оборонним.

Читайте також: Нові санкції проти Росії обвалили рубль

Нагадаємо, минулого тижня Україна, Албанія, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Чорногорія приєдналися до продовженим економічних санкцій Європейського союзу проти Росії.

До них пізніше приєдналась Грузія. Ці країни не можуть закуповувати продукти з окупованого Криму. Заборонені також інвестиції в Крим або Севастополь, що включає заборону будівництва.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Копи не відпускали їх з автозаків навіть по потребі
0
0
03:56 27.03.2017
Співробітники "Мосміськмосту" силоміць виривали в прихильників Бориса Нємцова, які прийшли на місце вбивства політика, його портрети
0
0
03:26 27.03.2017
Люди в штатському і правоохоронці винесли з будівлі техніку
0
0
02:57 27.03.2017