Напад на готель у Малі: Серед заручників є українець

поділитись

0

284

Як повідомляють ЗМІ, у готелі в центрі міста часто зупиняються представники різних держав. Цей напад може носити політичні мотиви

Сьогодні озброєні чоловіки скоїли напад на готель Le Byblos у місті Севаре, що у Малі. За офіційними даними четверо людей загинуло, серед яких двоє військових. Бойовики взяли у полон людей, серед яких є громадянин України.

Як повідомляють ЗМІ, у готелі в центрі міста часто зупиняються представники різних держав. Цей напад може носити політичні мотиви. Військовим вдалося вбити одного за бойовиків. Але вони взяли у полон іноземців, серед яких є три громадянина ПАР, один француз та один громадянин України.

Зараз представники МЗС України намагаються провести переговори щодо звільнення українця.

"У Малі скоєно збройний напад на готель, серед заручників - громадянин України. Разом з міжнародними партнерами вживаємо термінові кроки по звільненню нашого громадянина", - повідомила прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца.

Читайте також: Танки Арабських Еміратів прориваються до столиці Ємену

Наразі будівлю оточили силові структури Малі. За попередніми даними, до теракту можуть бути причетні представники "Аль Каїди".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
19.11.2017
Окуповані території можуть звільнити вже найближчим часом. Але існує нова, прихована загроза, про яку Кремль відмовчується
0
0
18:46 20.11.2017
Незважаючи на те, що діти разнояйцевие, вони просто неймовірно схожі
0
0
18:39 20.11.2017
Коли запрошував нову жертву на побачення, маніпулював грою на емоціях. Іноді, на жаль, це спрацьовувало
0
0
18:08 20.11.2017
Менсон отримав дев'ять пожиттєвих термінів
0
0
17:54 20.11.2017