Тисячі жителів евакуйовано з південного узбережжя японського острова Кюсю, де найближчим часом висока ймовірність виверження вулкана Сакурадзіма.

Про це передає espreso.tv.

Про можливу швидку евакуацію попереджені і жителі розташованого неподалік міста Кагосіма.

Вулкан Сакурадзіма, що в перекладі з японської означає "острів сакури", розташований в 50 км від атомної електростанції "Сендай".

Читайте також: В Австралії виявили підводні вулкани віком 50 мільйонів років

Популярні новини зараз
Настане кінець усьому живому: вчений назвав дату знищення людства Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику Перекази під ковпаком: навіть гроші рідним тепер обмежені – скільки можна відправити без проблем Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги
Показати ще

Робота установи була відновлена на цьому тижні після майже чотирирічної перерви. Одне з найбільших вивержень вулкана відбулося в 1924 р.