Терористи Ісламської Держави захопили посольство ОАЕ

поділитись
"Це - ще один доказ, що бойовики не беруть до уваги і не поважають міжнародні конвенції та дипломатичні норми, а дотримуються законів джунглів"

Бойовики терористичної організації ІДІЛ напали на будівлю посольства Об'єднаних Арабських Еміратів в столиці Ємену, Сані.

Про це пише УНІАН.

"Це діяння - ще один доказ того, що бойовики не беруть до уваги і не поважають міжнародні конвенції та дипломатичні норми, а дотримуються законів джунглів", - ідеться у заяві Міністерства закордонних справ ОАЕ.

Читайте також: Бойовики ІДІЛ вже застосовують хімічну зброю

Відомство вимагає від бойовиків негайно звільнити будівлю дипломатичної місії, захоплену в неділю, і повернути його співробітникам.

Згідно заяві установи, це є грубим порушенням норм міжнародного права і Віденської конвенції про дипломатичні відносини, згідно з якою дипломатичні місії володіють повним імунітетом.

Нагадаємо, нещодавно Організація за заборону хімічної зброї висловила серйозне занепокоєння у зв'язку з повідомленнями про те, що екстремістське угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ) використало в Іраку хімічну зброю.

Як заявила організація, вона тримає зв'язок із владою Іраку і готова дослідити детальні звіти про це, якщо вони надійдуть, повідомляє Радіо Свобода.

Минулого тижня німецькі військові спостерігачі в курдському автономному регіоні на півночі Іраку заявили, що угруповання "Ісламська держава", ймовірно, використало проти курдських сил снаряди з хлором, відомим як бойова отруйна речовина.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Недемократичним лідерам притаманно в критичні моменти вдаватись до таких методів
0
0
22:27 21.03.2018
Видання дають різну інформацію щодо постраждалих
0
0
21:35 21.03.2018
Лавров сподівається, що в цій справі допоможе Токіо
0
0
15:40 21.03.2018
Захід багато на що закривав очі
0
0
15:23 21.03.2018
"У США немає системи захисту проти подібної ядерної зброї"
0
0
14:59 21.03.2018