Терористи Ісламської Держави захопили посольство ОАЕ

поділитись

0

268

"Це - ще один доказ, що бойовики не беруть до уваги і не поважають міжнародні конвенції та дипломатичні норми, а дотримуються законів джунглів"

Бойовики терористичної організації ІДІЛ напали на будівлю посольства Об'єднаних Арабських Еміратів в столиці Ємену, Сані.

Про це пише УНІАН.

"Це діяння - ще один доказ того, що бойовики не беруть до уваги і не поважають міжнародні конвенції та дипломатичні норми, а дотримуються законів джунглів", - ідеться у заяві Міністерства закордонних справ ОАЕ.

Читайте також: Бойовики ІДІЛ вже застосовують хімічну зброю

Відомство вимагає від бойовиків негайно звільнити будівлю дипломатичної місії, захоплену в неділю, і повернути його співробітникам.

Згідно заяві установи, це є грубим порушенням норм міжнародного права і Віденської конвенції про дипломатичні відносини, згідно з якою дипломатичні місії володіють повним імунітетом.

Нагадаємо, нещодавно Організація за заборону хімічної зброї висловила серйозне занепокоєння у зв'язку з повідомленнями про те, що екстремістське угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ) використало в Іраку хімічну зброю.

Як заявила організація, вона тримає зв'язок із владою Іраку і готова дослідити детальні звіти про це, якщо вони надійдуть, повідомляє Радіо Свобода.

Минулого тижня німецькі військові спостерігачі в курдському автономному регіоні на півночі Іраку заявили, що угруповання "Ісламська держава", ймовірно, використало проти курдських сил снаряди з хлором, відомим як бойова отруйна речовина.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Дані збирали користувачі мережі протягом року
0
0
16:08 23.11.2017
Ініціативи Facebook зв'яже руки російським пропагандистам
0
0
15:31 23.11.2017
Рятувальники отримали обнадійливу інформацію
0
0
15:01 23.11.2017
Кейт впоралась із завданням на відмінно
0
0
14:54 23.11.2017