Королева Великої Британії Єлизавета II написала листа 12-річній школярці з Кіровограда.

Дар'я Семенюк, яка у свої 12 років перемогла "дитячий церебральний параліч", вивчила дві мови і опублікувала кілька казок, відправила листа англійській королеві і отримала відповідь від Її Величності.

Про це повідомили в ТСН.

Дитяча кімната дівчинки нагадує частинку Старої Англії. Чого там тільки немає: на стіні прапор Великобританії, фотографії місцевих акторів і співаків, полиці заставлені десятками книг англійською. Але найбільше школярка захоплюється історією і сучасністю туманного Альбіону. А особливо - історією монаршої сім'ї та королеви Єлизавети.

Читайте також: На королеву Британії готують замах – ЗМІ

Щоб написати листа своєму кумиру, Дар'я досконально вивчила англійську мову і підготувала для Її Величності кілька сюрпризів.

"Я намалювала королеві малюнок, там, де була її улюблена собачка породи коргі і сплела в подарунок їй браслет в національних кольорах і додала фото з моєї собачкою", - каже дівчинка.

Коли лист було відправлено, батьки переживали про те, як би Дарину не спіткало розчарування. Проте відповідь все-таки прийшла. За дорученням Єлизавети II на лист української школярки відповіла фрейліна Пері Херрісон.

"Дорога Дарина, королева доручила мені подякувати тобі за лист, в якому ти розповіла Її Величності про неї і включила в цей комплект фотографію, яку королева бачила. Королева зворушена твоїм малюнком і браслетом, який ти сплела спеціально для неї", - сказано в листі .

"Я вірила і моя віра зламала всі стереотипи", - радісно сказала Дарина і додала, що її найбільше бажання - побувати у Великобританії - теж неодмінно здійсниться.