Джон Маккейн тролив дружків Путіна

поділитись

0

214

В Путіні немає нічого веселого. Це дуже небезпечна людина - Маккейн

Сенатор США і глава комітету Сенату з питань збройних сил Джон Маккейн розповів, як пожартував в соцмережі над дружками президента Росії Володимира Путіна.

"Коли якось раз я написав у Twitter:" Дорогий Влад, зустрічай "арабську весну" у своєму районі "- ви собі не уявляєте, скільки мені прийшло у відповідь твітів російською", - сказав він в інтерв'ю "Медузі".

Читайте також: Агресія Росії зблизила Прибалтику і Скандинавію - Маккейн

"Я попросив співробітника Бібліотеки Конгресу мені їх перекласти. Там були такі лайки і в такому порядку, які мені рідко доводилося бачити. Чого там тільки не обіцяли зі мною зробити. Так що Путін, можливо, і не прочитав цей запис, але багато його дружки прочитали. А я-то просто пожартував ", - розповів Маккейн.

Американський політик також заявив, що попереджав російського опозиціонера Бориса Нємцова про те, що його можуть вбити.

"Я добре знав Бориса Нємцова. Десь за два місяці до загибелі він заходив до мене в кабінет, і я сказав йому:" Борис, я турбуюся про тебе, я боюся, що Путін може тебе вбити ". Ну, тобто я не сказав - "Путін", я сказав просто: "Тебе можуть убити". І він відповів: "Я теж боюся, що мене можуть убити, але я повинен повернутися в Росію, тому що це моя батьківщина", - розповів Маккейн.

Сенатор зазначив, що досі нічого не зроблено, щоб знайти вбивць Нємцова.

"І коли думаєш про це, то розумієш, що в Путіні немає нічого веселого. Це дуже небезпечна людина", - сказав він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017
Ексклюзив, Розслідування, Суспільство
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
Актриса навчається в коледжі на пастора і разом з чоловіком займається розвитком церкви
0
0
16:26 24.03.2017
Колона техніки прибуває на залізничну станцію у Покровському Ростовської області
0
0
16:20 24.03.2017
Росіяни можуть залишитись без нових "Шуригіних"
0
0
16:14 24.03.2017
Росія залишила за собою право спілкуватися з усіма представниками всіх політичних сил Франції
0
0
16:01 24.03.2017