У Лівані тривають акції протесту «Ти смердиш» (фото)

поділитись

0

492

Протягом 15 місяців місцева влада не може визначитися з відкриттям нового звалища

[gallery]

Акції протесту під гаслом "Ти смердиш" в Лівані призвели до масових зіткнень з поліцією і вимогам відправити уряд у відставку.

Спочатку демонстрація була викликана бездіяльністю влади у питанні вивозу сміття з вулиць столиці Лівану Бейрута, передає hromadske.tv.

Протягом 15 місяців місцева влада не може визначитися з відкриттям нового звалища, і терпіння місцевих жителів луснуло. Демонстранти зібралися на вулиці з вимогою прибрати сміття, яке накопичилося з моменту закриття найбільшого звалища Бейрута місяць тому.

Читайте також: Ліванці другу добу протестують проти сміття на вулицях

"У Бейруті все сміття близько трьох тижнів тому прибрали. Але по периметру Бейрута, в прилеглих областях проблема залишилася. Більше того - сміття так званого "Великого Бейрута", де дійсно велика кількість сміття - вивозять не на звалище, яке зараз закрите, оскільки закінчився його термін функціонування. Це сміття зараз просто скидають по периметру в різних частинах країни - то на природі, то закопують на будівництвах. Вирішення проблеми поки не існує. Уряд сьогодні намагався засідати з цього питання, але не прийшов до жодного рішення ", - прокоментував ситуацію журналіст Дмитро Загребельний з Лівану.

Протест вилився в масштабне протистояння поліції і демонстрантів. Заворушення в місті стали наймасштабнішими за останні 10 років.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
В Україні відбувається відкрита війна
0
0
07:22 20.11.2017
За провезення продуктів харчування кинуть за ґрати на 12 років
0
0
07:07 20.11.2017
Королева була одягнена в сукню кремового кольору дизайнера
0
0
01:35 20.11.2017
Диктатор перед зустріччю з військовими сильно плакав
0
0
00:21 20.11.2017