1 вересня у Росії можуть вимкнути доступ до Facebook

поділитись

0

344

Американська компанія не згодна з політикою країни і не хоче розміщувати дані російських користувачів на серверах у РФ

Популярна соціальна мережа Facebook у Росії може закритися уже 1 вересня.

На такий крок не готова піти американська компанія, оскільки не згодна з політикою країни і не хоче розміщувати дані російських користувачів на серверах у РФ. Про це повідомляє "Відомості".

Директор з суспільної політиці Facebook у Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії Томас Міруп заявив, що в компанії не мають наміру виконувати оновлений закон "Про персональні дані", який набирає чинності 1 вересня. Про це він сказав на зустрічі з керівником Роскомнагляду.

Так, американській компанії висловили вимогу, щоб всім, хто працює на території Росії з персональними даними їх громадян, потрібно обробляти і зберігати ці дані в Росії.

Але в Facebook вважають економічно невигідно працювати в такому режимі. Також там говорять, що неможливо виділити дані лише російських користувачів, оскільки це не дозволяють зробити особливості зберігання інформації на серверах.

Читайте також: Google-перекладач пересмикнув поняття "Революція гідності" (фото)

Якщо ж Facebook так і не погодиться розміщувати свої сервера в Росії, тобто виконати закон, який Роскомнагляд внесе Facebook обмежить доступ до ресурсу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Королева була одягнена в сукню кремового кольору дизайнера
0
0
01:35 20.11.2017
Диктатор перед зустріччю з військовими сильно плакав
0
0
00:21 20.11.2017
Оборонні можливості ЗСУ значно зростуть вже найближчим часом
0
0
21:52 19.11.2017
У Кремлі не на жарт злякалися
0
0
20:12 19.11.2017