У результаті піщаної бурі в Лівані щонайменше три людини загинули, більше двох тисяч осіб звернулися до лікарень.

Про це повідомили в міністерстві охорони здоров'я Лівану.

"Сильна піщана буря стала причиною звернення в місцеві лікарні більше двох тисяч громадян Лівану зі скаргами на задуху, три людини загинули", - повідомляється в прес-службі Міністерства охорони здоров'я Лівану.

Піщана буря, що прийшла з пустелі, обрушилася на Ліван в неділю. Протягом двох днів через велику кількість піску і погану видимость були перебої в роботі міжнародного аеропорту імені Рафіка Харірі в Бейруті.

Читайте також: Близький Схід накрила піщана буря (фото)

Популярні новини зараз
Ухилянти тікають до рф та Білорусі: у Раді хочуть жорстких покарань Перерахунок пенсій 2025: хто ризикує залишитися без підвищення Можуть опинитися в частковому оточенні: ЗСУ втрачають два ключові населені пункти, - військкор В Україні спростили бронювання: хто отримає захист від мобілізації
Показати ще

За даними метеорологів, розгул стихії триватиме до п'ятниці.

Як повідомлялося раніше, більше 1,7 млн ​​людей постраждали і 38 осіб загинули в результаті повеней в індійському штаті Ассам, які затоплюють величезні території протягом двох місяців.