Росія веде переговори з Індією про можливість укладення контракту на постачання новітніх російських танків Т-90СМ.

Про це повідомлють представники корпорації "Уралвагонзавод".

"Якщо контракт підпишуть, Індія стане стартовим замовником танків цього типу. В даний час Москва і Делі виконують ряд контрактів по прямим поставкам танків попередньої версії Т-90С, а також по їх ліцензійного виробництва в Індії", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Виставка "Зброя Екпо - 2015" відкрилася у Росії (фото)

Загальний обсяг замовлення на танки Т-90С з 1999 року становить близько двох тисяч одиниць.

Популярні новини зараз
Пенсії перерахують позапланово: хто може отримати більше грошей Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати Не пускайте без потреби: коли контролери не мають права заходити у квартиру
Показати ще

Довідка. Т-90СМ "Тагіл" - експортна версія докорінної модернізації танка Т-90, що здійснювалася в рамках ДКР "Прорив-2" (передбачувані назви: Т-90АМ, Т-90М).

Від серійного танка його відрізняє нова вежа і гармата, повністю замінений прицільний комплекс, а також більш потужний двигун.