Російський журналіст Дмитро Запольський розповів про сумнівні дії Володимира Путіна під час його роботи на КДБ. Про його ймовірну зраду він повідомив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За інформацією від Запольського, громадянин РФ В'ячеслав Жарко, який мав зв'язки з британською розвідкою, поділився відеозаписом, де Путін контактує із німецьким розвідником.

"Щодо Володимира Путіна такі свідчення дійсно є. Мені приносили плівку, на якій був знятий момент контакту розвідника Путіна з куратором з Федеральної розвідувальної служби Німеччини. В ту пору, коли він працював у Дрездені. Це була досить скандальна ситуація", — розповів журналіст.

Журналіст також додав, що після цього випадку до Путіна почали погано відноситись у КДБ. Його практично усунули від роботи у Німеччині та перевели на формальну посаду у Ленінграді.

Запольський наголосив, що цей запис нічого не доводить, але ще у радянські часи викликав скандал у керівництві.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на завтра: синоптики обіцяють теплу неділю, хутчіш всі на вулицю

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

На українських водіїв очікують серйозні штрафи: Зеленський підписав новий закон, деталі

Пенсія в один дотик: що ПФУ готує для громадян у 2020 році

Показати ще

Читайте також: Росія не повинна виконувати Мінські домовленості - Пєсков

Перед виборами у 2000 році Жарко намагався змусити Запольського показати цей запис в ефірі телеканалу. Журналіст запевнив, що при такому компроматі він довго не прожив би.