Виробник комп'ютерної техніки Dell збирається інвестувати в китайський ринок близько $ 125 млрд в найближчі п'ять років. Таким чином, американська компанія продовжує розширювати свій бізнес у країні з другою за величиною економікою в світі.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на засновника і главу Dell Майкла Делла (Michael Dell).

Спільно з Китайською академією наук Dell створить лабораторію з дослідження просунутих комп'ютерних технологій і штучного інтелекту.

Американський IT-гігант має намір розширити R & D-команду в Піднебесній (зараз вона налічує близько 2 тис. aахівців), щоб зосередитися на розробці продуктів для місцевого ринку.

Передбачається, що згадані вище інвестиції в $125 млрд забезпечать приплив приблизно $175 млрд доларів за рахунок експорту та імпорту, а також сприятимуть збереженню більше мільйона робочих місць в Китаї.

Популярні новини зараз

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

22-річний хлопець згвалтував трансгендера, думаючи, що він жінка: не зупинило навіть зізнання

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Показати ще

"Інтернет, що має необмежений потенціал, є новим двигуном майбутнього економічного зростання Китаю. Dell буде дотримуватися принципу "в Китаї для Китаю" і тісно інтегрувати стратегію роботи китайського представництва з національною політикою", - говорить Майкл Делл.

Читайте також: Apple знову співпрацюватиме із "Сбербанком Росії"

Видання нагадує, що в 2010 році Dell оголосила про плани вкласти в китайський ринок близько $250 млрд протягом 10 років.

Для роботи в КНР компанія вирішила залучити інвестиційний підрозділ Dell Ventures, який фінансуватиме китайські стартапи. Вони спеціалізуються на технологіях зберігання даних, хмарних обчисленнях, новому поколінні дата-центрів, мобільних рішеннях та інформаційній безпеці.