Міністр оборони США Ештон Картер обговорив зі своїм російським колегою Сергієм Шойгу конфлікт у Сирії.

Ця розмова стала першим прямим контактом голів оборонних відомств двох країн з серпня 2014 року, зазначає ВВС.

У телефонній розмові, яка тривала близько 50 хвилин, міністри домовилися продовжити діалог щодо вирішення збройного конфлікту в країні і боротьби з угрупуванням "Ісламська держава".

Раніше держсекретар США Джон Керрі висловив надію, що діалог між представниками обох країн відбудеться у "найближчий час".

Читайте також: Російських солдат готують до війни у "спекотній країні"

Популярні новини зараз
ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Показати ще

Вашингтон стурбований нещодавніми повідомленнями про те, що Москва збільшує свою військову підтримку сирійському президентові Башару Асаду.

Росія підтверджує факт поставки до країни зброї, але заперечує пряму участь у громадянській війні, яка там триває.