На околиці Москви відбувається перший за півроку мітинг проти чинної влади. Мешканці столиці спочатку влаштували марш по центральним вулицям, а правоохоронці дозволили масовий збір лише у районі Мар'їно.

Організатором мітингу виступив російський опозиціонер Олексій Навальний. Також до участі приєднались члени партії загиблого Бориса Нємцова.

За попередніми даними, на мітингу присутні кілька тисяч росіян. Організатори очікують побачити не менше 40 тисяч людей.

Пряму трансляцію на YouTube надав відеоканал "Відкрита Росія".

Читайте також: В Москві пройдуть мітинг і хода "за змінюваність влади"

Популярні новини зараз
Бронювання анулюють без попередження: за ким прийде ТЦК через нові правила Можна легко оскаржити: які штрафи від ТЦК вважаються незаконними Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Мітингарі вимагають від влади прозорих виборів, припинення війни, скасування цензури, звільнення політв'язнів і боротьби з корупцією.