У Саудівській Аравії жертвами тисняви під час хаджу в Мецці стали вже 769 людей, 934 паломники поранені. Про це повідомив саудівський міністр охорони здоров'я Халід аль-Фаліх.

Поки не встановлено, скільки з них іноземців і з яких країн вони прибули, повідомляє Радіо Свобода.

Раніше повідомляли про 717 загиблих.

Читайте також: Через загибель паломників Саудівська Аравія перегляне порядок хаджу

Цього року п'ятиденний хадж у Саудівській Аравії – традиційне паломництво мусульман до святинь ісламу – розпочався 22 вересня. У ньому беруть участь близько двох мільйонів мусульман зі 164 країн.

Популярні новини зараз
Кінець епохи "бусифікації"? Для ТЦК готують важливі нововведення Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат "Наступ по всьому фронту": Росія готується до масштабної атаки – експерт назвав міста, які опиняться під ударом
Показати ще

Смерть під час хаджу для адептів ісламу є ознакою особливого благословення. Вони вірять, що такий загиблий одразу потрапляє до раю.