В Австралії, у штаті Квінсленд, гігантське провалля за кілька хвилин поглинуло частину популярного місцевого пляжу з кемпінгом.

Інцидент стався вночі, тому дивом обійшлося без жертв, повідомляє УНІАН.

Провал стався на популярному серед туристів "Райдужному пляжі" у районі кемпінгу Inskip Point. Розмір провалля швидко досяг півкола з радіусом близько 100 метрів. Його глибина сягнула близько трьох метрів.

Відпочиваючим вдалося втекти від стрімко наступаючого моря, яке поглинуло декілька автомобілів. Загалом, за інформацією рятувальників, з небезпечного району було евакуйовано близько 140 осіб.

Повідомляється також, що один з чоловіків ледве не втонув, але його врятували за допомогою гелікоптера.

Популярні новини зараз
Відстрочку від мобілізації можуть не дати: Міноборони готує нововведення Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто Заплатите за всіх сусідів: "Київводоканал" терміново попередив споживачів Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни
Показати ще

Читайте також: У Нью-Йорку столітнє шампанське продали за $116 тисяч

Появу провалля журналісти пов'язують із серією невеликих землетрусів, що сталися в цьому районі в останні дні.