Квін Медден здивувала та неймовірно потішила Папу Римського, який наразі перебуває з візитом у Сполучених Штатах.

Деніел та Дана Меддени разом із маленькою донькою прийшли на парад на честь Папи Римського, який їхав у своєму автомобілі, благословляючи вірян, повідомляють ABC News.

Читайте також: Папа Римський в черговий раз пожартував про тещу

Батьки вдягнули Квін у міні-копію капелюха понтифіка, а мати тримала немовля попереду себе так, аби його міг побачити Папа Франциск. У ту мить, коли папамобіль повернув з-за рогу, понтифік дійсно помітив крихітну Квін та весело розсміявся, наказавши охоронцеві піднести до нього дитя.

Папа Римський благословив немовля та попросив охоронця передати щасливим батькам, що вони мають чудове почуття гумору. Відео із неймовірною подією за добу вражені юзери переглянули вже більше трьох мільйонів разів.

Популярні новини зараз
Повернення переплати за газ: як українцям погасити борги новому постачальнику Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще