Всіх японців безкоштовно "пронумерують"

поділитись
З січня майбутнього року їх почнуть використовувати в системі оподаткування, соціального страхування, на випадок стихійних лих

У жовтні-листопаді всім мешканцям Японії розішлють картки із повідомленням про присвоєння 12-значного номеру. Нововведення стосується і неповнолітніх японців та іноземців, які довго проживають в країні.

Про це пише Корреспондент.

"У Японії набув чинності закон, що вимагає наділити жителів країни особистими незмінними 12-значними номерами, які будуть використовуватися протягом всього життя для полегшення та уніфікації операцій реєстрації та обліку", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Японці розробили стратегію реформування української енергетики

З січня майбутнього року їх почнуть використовувати в системі оподаткування, соціального страхування, при обліку населення на випадок стихійних лих.

Всі зможуть безкоштовно отримати постійні картки з фотографією із зазначенням особистого номера. Уряд планує поступово розширювати їх сферу застосування.

Нагадаємо, спроби ввести особисті номери в Японії раніше вже робилися, однак зазнавали невдачі через опір населення і недовіру до цієї системи.

У країні і зараз висловлюють побоювання з приводу можливих зловживань, посилення поліцейського нагляду. Підозрюють небезпеку витоку або крадіжку особистих даних, зокрема, в результаті хакерських атак.

Крім того, багато органів місцевого самоврядування в Японії все ще не готові до ефективного використання таких особистих номерів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Адміністрація Трампа "не боїться використовувати ці інструменти"
0
0
13:25 20.04.2018
У мережі з'явилися обкладинки спецвипуску
0
0
13:03 20.04.2018
Для цілих родин 25 березня стало траурним днем
0
0
12:48 20.04.2018
Глава МЗС оцінив шанси початку військового протистояння
0
0
11:21 20.04.2018
Головна пропагандистка розсмішила соцмережі зовнішнім виглядом
0
0
10:47 20.04.2018