Французьке видавництво LAROUSSE у своєму новому атласі визнало анексію Криму Росією.

Фотографію опублікували користувачі соцмережі Facebook.

На зображенні одній зі сторінок атласу з картою України, півострів надійшов до складу Російській Федерації.

Читайте також: Порошенко розкритикував "диванні війська" Facebook

Нагадаємо, нещодавно президент України Петро Порошенко пообіцяв зробити все можливе для повернення Криму. Про свій намір він заявив в інтерв'ю українським телеканалам.

Популярні новини зараз
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації "ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня
Показати ще

"Ми ніколи не визнаємо аншлюс, озброєну анексію Криму", - сказав президент. "Це ж стосується і "волевиявлення, яке відбувається під дулами солдат-окупантів ".