Німецька компанія Air Berlin припиняє польоти до Росії

поділитись
Останній рейс сполученням Москва-Берліном запланований на 18 січня наступного року

Другий за розміром німецький перевізник скасовує повітряні рейси до Росії. З 18 січня Air Berlin відмінить польоти своїх літаків до Москви та Калінінграду.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на прес-службу авіаперевізника.

У компанії зазначають, в цьому році вже кілька разів змінювалась програма польотів до Росії. Причиною цього стало скорочення попиту на перельоти.

"На жаль, попит так і не зміг відповідати очікуваному, тому було ухвалене рішення скасувати рейси до Росії, а саме рейси між Дюсельдорфом і Москвою, Берліном і Москвою, а також між Берліном і Калінінградом", - йдеться в повідомленні Air Berlin.

Останній рейс сполученням Москва-Берліном запланований на 18 січня наступного року. Решту будуть скасовувати поступово. Зокрема, рейси між Дюсельдорфом і Москвою, а також між Берліном і Калінінградом. На це може піти декілька місяців.

Читайте також: Україна дозволила транзит російських літаків

Air Berlin є другою за величиною авіакомпанією в Німеччині. Вона виконує рейси в 160 пунктів призначення в 40 країнах. Її авіапарк налічує 158 літаків. За 2011 рік компанія перевезла більш ніж 35 мільйонів пасажирів.

Нагадаємо, на початку червня найбільша авіакомпанія Німеччини Lufthansa вирішила припинити рейси своїх літаків у Самару, Нижній Новгород і в московський аеропорт Внуково.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Прийшов час серйозних, стратегічних рішень щодо України" (Андрій Шевченко, представник України в Канаді)
0
0
09:30 23.04.2018
Серце не витримало такого напливу почуттів
0
0
09:24 23.04.2018
У Вірменії з новою силою спалахнули протести
0
0
00:22 23.04.2018