Під час обстрілу у Багдаді у таборі біженців загинули 23 людини, з однією жінкою включно.

Про це пише УНІАН.

"Десятки людей отримали поранення. Щонайменше 80 ракет потрапили в табір", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Торговців контрабандною зброєю викрили в Ужгороді (фото)

Державний секретар Сполучених штатів Джон Керрі пообіцяв допомогти постраждалим і родичам загиблих. Він звернувся до влади Іраку із закликом посилити безпеку табору та знайти винних.

Популярні новини зараз
Батьки школярів виступили проти нової реформи освіти: що вимагають Оновлені правила оплати: "Нафтогаз" змінив процедуру отримання рахунків Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем Пенсіонерів змусять обирати: отримувати зарплату чи пенсію
Показати ще

Керівництво Іраку з'ясовує, чи були метою нападу саме іранські дисиденти.

На даний момент жодна організація не взяла на себе відповідальність за напад.

Нагадаємо, у ніч на 30 жовтня по базі, де розміщуються знаходяться у вигнанні члени іранської опозиційної "Організації моджахедів іранського народу", випустили кілька ракет.

Це не перший напад на Моджахедін-е-Халк. Кілька років тому табір обстрілювали не один раз. Бійці Моджахедін-е-Халк звинувачували в атаках влада Іраку.

Довідка. "Організація моджахедів іранського народу" існує з 1965 року та закликає повалити духовних лідерів Ірану. Її прихильники воювали за Ірак під час ірано-іракської війни в в 1980-х роках. В обох державах організацію визнали терористичною.