Представники угрупування "Ісламська держава" взяли на себе відповідальність за падіння російського пасажирського літака А321 авіакомпанії "Когалимавіа" в Єгипті.

Відповідне аудіозвернення з'явилося в мережі.

Зокрема, в ньому джихадисти заявили, що крах аеробуса, який стався в суботу, 31 жовтня, підлаштували ісламісти підрозділу "ІД" так званого Вілайяту Синай на Синайському півострові. Нібито ІДІЛовці організували цей теракт на честь річниці присяги на вірність "Ісламській державі", передає BBC.

Читайте також: Сирійська опозиція почала наступ на "Ісламську державу"

"І нас не змусять пояснити, як ми це зробили", - додали терористи в ауідіоповідомленні.

Популярні новини зараз
Росія готує потужні масовані удари: під загрозою опиняться три міста Залишаться без пенсії: кому можуть зупинити виплати з 1 січня Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати
Показати ще

Нагадаємо, після краху А321 в мережу майже відразу потрапило повідомлення від імені "ІД" про те, що це джихадисти збили літак, але при цьому вони не повідомили, як це зробили, і не надали будь-яких візуальних доказів.