Німецьке видання Der Spiegel сьогодні опублікувало статтю, у якій мова йдеться про те, що федеральна розвідувальна служба Німеччини проводила стеження за міністерствами країн-партнерів.

Відомо, що спецслужба слідкувала за роботою представника американської влади при ЄС у Брюсселі та за офісом ООН у Нью-Йорку. Також під спостереження потрапили міністерства закордонних справ США, Польщі, Австрії, Данії та Хорватії.

Окрім державних установ, шпигунство також було направлено на Червоний Хрест у Женеві, Care International та Oxfam.

Також державна розвідка ФРН перевіряла електронну пошту та телефонні дзвінки посольств США, Франції, Великобританії, Швеції, Португалії, Греції, Іспанії, Італії, Австрії, Швейцарії і навіть Ватикану.

У виданні наголошують, що вони отримали інформацію про шпіонаж у середині жовтня. Німецька служба проводила збір даних за власною ініціативою.

Популярні новини зараз
ПФУ змінив правила ідентифікації: що потрібно знати пенсіонерам Зимова субсидія на комуналку: скільки грошей дають на опалювальний сезон Оновлені правила оплати: "Нафтогаз" змінив процедуру отримання рахунків Пенсію скоротять у чотири рази: кому зі стареньких уріжуть виплати до мінімуму
Показати ще

Читайте також: Російські спецслужби змушували хлопця шпигувати проти України (відео)

Нещодавно стало відомо, що СБУ з березня 2014 року затримала на території України 58 зрадників батьківщини та чотирьох шпигунів.