Франція інтенсифікує авіаудари по об'єктах "Ісламської держави" в Сирії. Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

"Ми повинні діяти в Сирії. Франція прийняла це рішення у вересні, і ми переконані в необхідності боротися з "Ісламською державою" - заявив президент.

Читайте також: У Франції назвали умови співпраці з Росією

"Ми будемо інтенсифікувати наші удари, обираючи цілі, враження яких завдасть терористичній армії якнайбільше збитків", - заявив Олланд після зустрічі з прем'єром Британії Девідом Кемероном.

При цьому Олланд активно виступає за формування великої коаліції проти терористичної загрози. Під великою коаліцією слід розуміти участь Російської Федерація у спільних діях проти "Ісламської держави".

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит
Показати ще

Нагадаємо, сьогодні французький авіаносець "Шарль Де Голь" починає військову операцію проти "Ісламської держави"