Диктатор Північної Кореї видав нову постанову, якою заборонив чоловікам і жінкам носити довге волосся.

Його нова постанова звучить приблизно так: "Усім постригтися!", передає radio24.ua.

Повідомляється, що нові правила забороняють чоловікам мати волосся довше двох сантиметрів. При цьому особливо ретельно в Північній Кореї стежитимуть за студентами: їх стрижуть прямо у вузах.

Читайте також: "Страчений" політик із Півнчіної Кореї воскрес

Крім цього, заборона на довгі зачіски також торкнулася жінок. Їх зачіски повинні бути такими ж, як у дружини лідера КНДР.

Популярні новини зараз
13 гривень за 1 кВт електроенергії: в Раді озвучили тариф Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику Пенсіонерам виплатять допомогу: хто отримає десятикратну пенсію Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кім Чен Ин дозволив чоловікам носити тільки таку ж зачіску, як у нього самого.