Туреччина не сприймає останні коментарі президента РФ Володимира Путіна щодо інциденту з російським літаком Су-24 серйозно.

Про це заявив прем'єр Туреччини Ахмет Давутоглу в коментарі Huriyett.

"Я можу відреагувати на них лише посмішкою. Вони не відповідають духу нинішнього дня", - зазначив він.

"Образою було б поставитися до цих коментарів серйозно", - підкреслив Давутоглу.

Читайте також: Європа і Туреччина закрили своє небо для літаків Росії

Популярні новини зараз
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки Гороскоп на тиждень 22-28 грудня для всіх знаків Зодіаку: кінець Козорогів, справи Дів та підвищення Овнів Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців
Показати ще

За словами Давутоглу, фрази Путіна прозвучали в дусі радянської пропаганди.

"Але епоха радянської пропаганди давно пройшла", - додав він.

Нагадаємо, 24 листопада над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіагрупи. За даними турецької влади, російський літак, перед тим як його збив турецький винищувач F-16, не реагував на попередження.

Літак впав в сирійській провінції Латакія поблизу кордону з Туреччиною, де базується російська авіація.

Туреччина заявила, що збила російський літак заради захисту свого суверенітету.

Путін назвав інцидент з літаком "ударом у спину, який завдали посібники терористів". Крім того, він зажадав від Туреччини вибачень і компенсації.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що не буде вибачатися за збитий літак.