Сьогодні, 20 грудня близько 9:50 за місцевим часом в місті Джок'якарті в Індонезії під час авіашоу розбився навчально-бойовий реактивний літак ВПС KAI T-50 Golden Eagle.

Про це пише Апостроф.

На жаль, в результаті падіння загинули обидва пілоти.

За даними індонезійських ЗМІ, на землі жертв не було. Наразі точні причини аварії не відомі.

Варто зазначити, що подібні трагедії на авіашоу - не рідкість. Наприклад, 30 серпня невеликий літак в результаті аварії впав під час авіашоу на півдні Австрії, пілот загинув миттєво. Виконуючи одну з фігур пілотажу він втратив контроль над керуванням літака.

Популярні новини зараз
Мобілізація по-новому: повістки, ВЛК, відстрочки – дуже важливі зміни у травні Починається новий період: українцям назвали тариф на світло з 1 червня, скільки заплатимо за кВт Мобілізація працівників ТЦК: хто тепер виловлюватиме ухилянтів Пенсіонерам виплатять по 7 тисяч гривень: хто та як може отримати
Показати ще

Також тижнем раніше, 23 серпня у Швейцарії біля міста Базеля на авіаційному шоу зіткнулися і впали дві невеликі літаки.

Читайте також: Європа і Туреччина закрили своє небо для літаків Росії

Нагадаємо, нещодавно повітряна поліція Латвії перехопила біля своїх кордонів, над Балтійським морем російський літак. У НАТО уточнили, що це Ан-72, що належить російській армії.