Днями з голлівудським актором Орландо Блумом стався прикрий інцидент - британця не впустили до Індії.

Зірка "Піратів Карибського моря" та "Володаря кілець" мав прийняти участь у рекламній кампанії в одному з індійських штатів, але не подбав про належне оформлення документів.

За даними видання The Mirror, актор подавав заявку на отримання електронної візи, проте отримав відмову. Правда, про це він дізнався лише тоді, коли прибув до делійського аеропорта імені Індіри Ганді.

Читайте також: Найприбутковіші актори - Кріс Еванс та Міла Куніс

Після кількох неприємних годин, проведених в компанії індійських прикордонників, Блума відправили додому до Великої Британії.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати ТЦК наповнює піхоту: військовий пояснив, куди шлють 99% "бусифікованих" Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Показати ще

Згодом актор таки потрапив до місця призначення – для цього у справу довелося втрутитися міністрові закордонних справ Індії Сушмі Сварадж.

Нагадаємо, декілька років тому до схожої ситуації потрапив зірка "Зоряних воєн" Гаррісон Форд. Актора мало не депортували з Індонезії через те, що він образив одного з місцевих міністрів.