«Місцеві називають нас окупантами» - російський найманець (фото, відео)

поділитись

0

724

Півсотні найманців з Росії, повернувшись зі Сходу України, поскаржилися журналістам, що місцеве населення Луганщини схиляється до України, а їх називали "окупантами". Не витримавши тягот служби і нерозуміння з місцевим "ополченням", росіяни повернулися додому менше, ніж через місяць.

"Місцеве населення платить податки в Україні, у тому числі на АТО. Якщо чоловік - співробітник "Призраку" (батальйон сепаратистів у Лисичанську по керівництвом Олександра Мозгового - "Знай"), то дружина платить податки на АТО. Були у Комісарівці, так місцеве населення називало нас окупантами, що дуже неприємно", - розповів журналістам командир групи найманців з Єкатеринбурга Володимир Єфімов.

Читайте також: З Уралу на Донбас вирушила рота "добровольців" вбивати українців (фото, відео)

За його словами, бійці постійно хворіли на грип, ангіну, пневмонію та іншими тяжкими простудними захворюваннями.

"Луганська і Донецька республіка - це країна, де немає людей. Зріле населення виїхало, залишилися жінки, старі й діти. Все тримається на казаках, місцеві ополченці - дуже каламутні, у них інша мотивація. Загалом, суцільне розчарування і "непонятки". У нас пропало бажання витрачати там здоров'я", - розповів Єфімов.

За даними російських ЗМІ, тільки в одному поїзді Новоросійськ - Нижній Тагіл 14 квітня в Росію поверталося більше 150 "добровольців" з Донбасу. Причому, щоб повернутися додому, уральці збирали гроші через інтернет, оскільки їх спонсор відмовився оплатити їх повернення.

"За київським законами ми терористи. По мадридському суду - теж терористи. За законом Луганської республіки особи, які не включені в штат збройних сил, є членами незаконних збройних формувань. А якщо взяти гроші у них за контрактом, як вони пропонують, то ми в Росії станемо найманцями"- говорять розчаровані добровольці.

Читайте по темі: Уральские "добровольці" збирають гроші, щоб виїхати з ЛНР

[gallery]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Суспільство
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Опозиціонерів радують протести по всій Росії
0
0
17:38 28.03.2017
Дві громадянки Мексики загинули через бажання зробити гарний знімок.
0
0
17:31 28.03.2017
До будинку опозиціонера увірвалися люди в масках, які знімали процес затримання на камеру, а згодом – доставили у КДБ
0
0
17:13 28.03.2017
За словами Лукашенка, йому і Путіну не потрібні посередники
0
0
16:57 28.03.2017