Угоду про асоціацію ратифікувала Бельгія

поділитись

0

304

Парламент Бельгії ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Закон ще має підписати король.

Парламент Бельгії ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Про це повідомив міністр ЗС України Павло Клімкін у Twitter.

"Федеральний парламент Бельгії переважною кількістю голосів ратифікував Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Закон ще має підписати король Бельгії", - написав міністр.

[image=3376]

Всі держави-члени ЄС мають ратифікувати угоду до кінця 2015 року.

Читайте також: Британія ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС

Станом на 21 квітня ратифікаційні грамоти передали до Генсекретаріату Ради Європейського союзу всього 14 держав за даними українського МЗС. Це - Болгарія, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Румунія, Велика Британія, Данія, Швеція, Естонія, Ірландія, Словаччина, Угорщина та Хорватія.

Крім того, у трьох державах угода ратифікована парламентами, та очікує лише на підписи глав держав. Ідеться про Фінляндію, Іспанію та Люксембург.

В Німеччині, Чехії та Нідерландах угоду ратифікувала одна з палат парламентів. Тепер на черзі ратифікація другими палатами.

Процедура підготовки до ратифікації триває ще у восьми державах: Австрія, Бельгія, Греція, Італія, Кіпр, Португалія, Словенія, Франція.

Довідка. Угода про асоціацію України з ЄС — угода, зміст якої розроблено конкретно для України і яка має замінити угоду про партнерство та співробітництво. Вона дає змогу перейти від партнерства і співробітництва до політичної асоціації та економічної інтеграції.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Ветеран Другої світової війни у свої 90 років вирішив стати жінкою
0
0
05:37 30.03.2017
Канцлер не хоче говорити про це, тому що нікуди не йде
0
0
04:10 30.03.2017
Українські силовики обговорили з представниками ФБР шляхи співпраці. У свою чергу американці зголосилися допомогти в реформуванні роботи вітчизняних криміналістів
0
0
03:38 30.03.2017