У російського байкерського клубу "Нічні вовки" почалися проблеми з отриманням шенгенських віз. Влада Німеччини скасовує візи, видані їм раніше. Про це повідомив міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина.

За словами міністра, не виключено, що Польща також може анулювати видані прокремлівським байкерам шенгенські візи. Остаточне рішення польський уряд збирається прийняти в другій половині дня.

Читайте також: Згорів клуб путінських байкерів "Нічні вовки"

Клуб "Нічні вовки" відомий своєю підтримкою політики Кремля і Володимира Путіна. Байкери збираються влаштувати мотопробіг нібито на честь 70-річчя перемоги у Другій світовій війні. Вони планують проїхати територією Росії, Білорусі, Польщі, Словаччини, Чехії, Австрії та Німеччини. Польща має стати першою країною Євросоюзу на їхньому шляху, і польські прикордонники повинні вирішити, чи пропускати їх на територію Шенгену.

Влада Польщі вже назвали запланований мотопробіг "провокацією".

Популярні новини зараз
ТЦК візьмуться за тих, хто "заліг на дно": ухилянтам закриють усі лазівки Рахунки за доставку газу: що зміниться з нового року та кому дозволять не платити Школярі перестали розуміти навіть умову завдання: діти більше не вміють читати і рахувати Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати
Показати ще