Загинув лідер наймогутнішої терористичної організації - ЗМІ

поділитись

0

296

Засоби масової інформації повідомляють, що бойовики "Ісламської держави" підтвердили загибель свого "халіфа". Присяга новому ватажку пройшла в місті Мосула на півночі Іраку.

Засоби масової інформації повідомляють, що бойовики "Ісламської держави" підтвердили загибель свого "халіфа". Присяга новому ватажку пройшла в місті Мосула на півночі Іраку.

Про це повідомляє РІА Новості.

"Командири організації підтвердили загибель Абу Бакра Аль-Багдаді, пораненого кілька днів тому під час американського авіаудару. Він помер на руках свого лікаря в сирійському місті Ракка, куди він був доставлений після поранення", - розповіло джерело в місті.

Читайте також: У звільненому від ісламістів Тікріті знайшли масове поховання

Присяга верхівки бойовиків екстремістської організації новому "халіфа" пройшла у великій мечеті "Саддама" в місті Тальафаре поряд з Мосулом.

У соціальних мережах і на сайтах іракських ЗМІ пишуть, що новим ватажком фанатиків ісламістів став Абдуррахман Мустафа Аль Шейхлар, що отримав прізвисько Абу Аля Аль-афри.

Новий лідер народився у Тальафарі, за освітою - вчитель фізики, також вивчав богослов'я і підробляв візництвом на невеликому мікроавтобусі.

У 2004 його переслідувала американська влада. Він зміг втекти та приєднався до Аль-Каїди. Його називали головою консультаційної ради Аль-Каїди в Іраку. Як і його попередник, був схоплений американцями, але через деякий час його відпустили.

Довідка. Ісламська Держава — головна організація для багатьох іракських повстанських груп ісламського сунітського віросповідання. Вона виникла 15 жовтня 2006 року як "Ісламська держава Іраку".

ІД називають наймогутнішою терористичною організацією у світі. Вона веде бойові дії у низці держав, у тому числі Іраку, Сирії, Лівії тощо.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Український політтехнолог показав справжнє обличчя путінського фаната, який разом з поліцією полював на учасників антикорупційного мітингу
0
0
21:30 26.03.2017
Нинішні акції протесту в Білорусі є абсолютно самостійними і спровоковані не Кремлем, а внутрішньою політикою Олександра Лукашенка
0
0
21:16 26.03.2017
У Німеччині вважають ці вимоги безглуздими
0
0
21:02 26.03.2017
У Москві різко збільшилось число затриманих
0
0
20:48 26.03.2017