"Нічні вовки" хочуть прорватися до Польщі попри заборону

поділитись

0

526

Російський байкерський клуб "Нічні вовки" збирається в'їхати до Польщі, незважаючи на заборону. Про це заявив лідер угрупування Олександр Залдостанов на прізвисько "Хірург".

"Ми як запланували, так будемо діяти Я не хочу коментувати, як ми обійдемо заборона Вони відмовляються нам давати дозвіл проїжджати колоною, значить, поїдемо по-одному, поїдемо з різних місць."., - Сказав він.

Раніше влада Польщі заборонила в'їзд в країну членам російського байк-клубу "Нічні вовки", які планували здійснити мотопробіг Європою на честь 70-річчя перемоги у Другій світовій війні.

Міністерство закордонних справ Польщі уточнює, що підставою для заборони стала відсутність точної інформації про графік пересування групи байкерів по території Польщі та їх особистих даних. Ці дані необхідні для забезпечення безпеки учасників пробігу - повідомляє відомство.

Чехія також не дозволила мотопробіг через свою територію.

Міністерство закордонних справ Росії висловило протест у зв'язку з відмовою Польщі дозволити в'їзд байкерам з клубу "Нічні вовки" на територію країни. У відомстві визнали, що це рішення має політичне підґрунтя.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Метеорологи попереджають, що шторм не вщухатиме протягом наступної доби
0
0
09:39 28.03.2017
Вашингтон бачить реальну небезпеку у діях КНДР
0
0
09:33 28.03.2017
Пориви вітру в деяких місцях досягають 270 км/год
0
0
08:43 28.03.2017