Українка Надія Савченко поновила голодування - повідомив глава Ради з прав людини Росії Михайло Федотов. За його даними, Надію збираються перевести до лікарні через погіршення стану здоров'я, .

"По розмові з нею здається, що все нормально, але об'єктивні показники вселяють серйозні побоювання: втрата ваги на тиждень - 8 кг, дуже насторожує низький цукор та інші
тривожні показники аналізів ", - повідомив Федотов, після відвідування українки в СІЗО.

За його словами, Надія нічого не їсть, тільки п'є багато води і сама дивується з того, "яким дивом ще жива".

Читайте також: "Україна не переможе, доки не почне впливати на політику всередині Росії"

Михайло Федотов зазначив, що наразі Савченко перебуває під наглядом лікарів СІЗО, які вирішують питання про необхідність її переведення до лікарні. Глава РПЛ висловив побоювання, що це ускладнить спілкування Надії з адвокатами.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 21 листопада: приплив енергії Близнюків, успіх у справах Левів та самоаналіз Стрільців Платитимуть по три місяці: частина українців отримає грошову допомогу - кому дадуть Комунальні платежі зменшаться вдвічі: хто може розділити половину рахунків з державою В українців перевірять житло – прийдуть додому
Показати ще