Ле Пен подасть до суду на активісток Femen (фото)

поділитись

0

266

[gallery]

Лідер французької ультраправої партії Національний Фронт Марін Ле Пен подасть до суду проти активісток з руху Femen. Вони завадили її першотравневому виступу.

Про це повідомляє РІА Новини.

У партії заявили, що Марін Ле Пен попросила свого адвоката подати позов за статтею "умисне насильство і замах" за напад активісток на неї біля пам'ятника Жанні д'Арк, а також за "посягання на свободу маніфестацій".

Напівоголені активістки руху Femen завадили Марін Ле Пен виголосити промову під час традиційного першотравневого мітингу на площі Опери в Парижі. Через кілька хвилин після початку її виступу на балконі одного з будинків з'явилися три жінки з оголеними грудьми. Вони вивісили на балконі два прапори, в стилістиці Третього рейху, але з гербом Національного фронту (трикольоровим факелом) замість свастики. Вони підкидали руки в нацистському вітанні і кричали в мегафон.

Через це Ле Пен перервала виступ на кілька хвилин. Охороні вдалося зірвати вивішені прапори і затримати порушниць. Після мітинг продовжився в звичайному режимі.

Раніше цього ж дня активістки Femen також намагалися перешкодити Ле Пен покласти квіти до пам'ятника Жанні д'Арк, але їх швидко затримала охорона Нацфронту.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Українські силовики обговорили з представниками ФБР шляхи співпраці. У свою чергу американці зголосилися допомогти в реформуванні роботи вітчизняних криміналістів
0
0
03:38 30.03.2017
Пострпред США при ООН звинуватила Росію у військових злочинах проти сирійського народу
0
0
02:41 30.03.2017
Разведкомитет вже відправив запити
0
0
02:14 30.03.2017