Військова авіація Саудівської Аравії завдала ударів по міжнародному аеропорту Ємену в місті Сани. Їх нанесли після того, як аравійська влада дізналася, що там приземлився російський літак ІЛ-76.

Про це повідомляє блогер Олег Леусенко.

На борту літака перебувала "гуманітарна допомога", яку доставили для єменських бойовиків. За даними арабського телеканалу Аль-Джазіра, літак належав одній з російських авіакомпаній.

"Термінові добрі новини! Ось як треба розбиратися з путінською "гуманітаркою", - написав блогер.

Транспортний літак був знищений на злітній смузі аеропорту.

Популярні новини зараз
Чоловік - не перший: Маша Полякова розповіла, як і з ким втратила цноту, це було швидко Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Як скандинави утеплюють будинки: практичні поради для українців, щоб підготуватися до холодної зими
Показати ще

Це сталося ще 30 квітня, але відео з місця подій з'явилося тільки зараз.

Кремль поки ніяк офіційно не прокоментувала цей інцидент. Швидше за все, ніяких коментарів від МЗС Росії не буде. Літак юридично був оформлений як "Військова авіація Ємену", про що свідчить нанесений прапор цієї держави на борту знищеного повітряного судна.

Нагадаємо, що арабська коаліція пообіцяла збивати російські літаки, якщо вони будуть помічені в небі над Єменом, оскільки вони займаються перевезенням зброї бойовикам.