Міністра КНДР розстріляли за сон на параді

поділитись
Жарт китайського коміка про те, що дядька лідера Північної Кореї Чан Сон Тхека віддали на розтерзання собакам, усі сприйняли за правду

У Північній Кореї розстріляли міністра народних збройних сил КНДР Хен Йон Чхоля. Страта відбулася із зенітної гармати орієнтовно 30 квітня, в присутності кількох сотень людей - повідомляє південнокорейське інформагентство Ренхап.

За даними агентства, міністра усунули і звинуватили у зраді за те, що він задрімав на військовому параді у присутності лідера КНДР Кім Чен Ина.

Джерелом інформації стали депутати Республіки Корея, які були присутні на закритому брифінгу представника південнокорейської розвідки.

ЗМІ Південної Кореї регулярно повідомляють про жорстокі страти в Північній Кореї, проте ця інформація залишається не підтвердженою. У грудні 2013 поширили інформацію про те, що дядько лідер КНДР Чан Сон Тхек був страчений за зраду, антипартійну фракційну діяльність і моральний розклад. Жарт китайського коміка про те, що його віддали на розтерзання собакам, сприйняли за правду.

30 квітня стало відомо про страту чотирьох музикантів національного оркестру КНДР "Инхасу" за звинуваченням у шпигунстві. В оркестрі виступала майбутня дружина північнокорейського лідера Лі Сіль Чжу. За деякими даними, музикантів звинуватили у поширенні чуток про особисте життя Кім Чен Ина.

Читайте також: У Північну Корею відправили кулі з комедією про Кім Чен Ина

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
18.01.2018
Трапився інцидент у день гучного святкування
0
0
21:52 20.01.2018
Машини зіткнулися і скотилися у кювет
0
0
18:42 20.01.2018
Запуск ракети здійснили вчетверте
0
0
17:38 20.01.2018