Російська Держдума відмовилась розслідувати вбивство Нємцова

поділитись
Відмова проводити парламентське розслідування вбивства політика такого масштабу, коли в ЗМІ широко обговорюють причетність до злочину держструктур Росії, лише підсилює підозри

[image=5032 align=left] Керівництво Держдуми Росії відмовилося проводити парламентське розслідування вбивства опозиціонера Бориса Нємцова. Про це повідомив депутат фракції "Справедлива Росія" Дмитро Гудков.

"Прийшла відповідь на моє звернення спікеру Держдуми Сергію Наришкіну із закликом ініціювати парламентське розслідування вбивства Бориса Нємцова. Відмова мотивована черговою фразою на всі випадки життя: "Предметом парламентського розслідування не може бути встановлення винуватості конкретних осіб у вчиненні злочину". У перекладі це означає: "Ви дізнаєтеся тільки ту правду, яку нам дозволять вам розповісти", - пише Гудков на своїй сторінці в соцмережі.

Політик згодний з тим, що встановлення провини тих чи інших осіб - це справа суду, але наполягає на необхідності проведення парламентського розслідування. Цей елемент контролю потрібен для того, щоб результати слідства викликали довіру у громадян, вважає російський депутат.

"Відмова проводити парламентське розслідування вбивства політика такого масштабу, коли в ЗМІ широко обговорюють версію про причетність до злочину держструктур Росії, лише підсилює наші підозри", - написав Гудков.

Читайте також: Опубліковані тези Нємцова про війну Росії проти України

Російського опозиційного політика Бориса Нємцова вбили в центрі Москви в ніч на 28 лютого. У справі фігурує п'ятеро підозрюваних.

[image=5031]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Термометри вже понад два тижні тримаються на позначці у 40 градусів за Цельсієм
0
0
11:54 22.07.2018
Батьки намагаються знайти спосіб забрати з Туреччини тіло свого сина
0
0
08:54 22.07.2018
Британський актор намалював те, що побачив під час клінічної смерті
0
0
08:09 22.07.2018
Єлизавета ІІ здивувала оригінальним подарунком
0
0
07:39 22.07.2018
Ігри дітей зі зброєю завершилися трагедією
0
0
04:41 22.07.2018