Міноборони Росії вимагає повернути полонених спецназівців

поділитись

0

380

Їх судитимуть за тероризм, тому не видадуть російській стороні

Міноборони Росії визнало, що полонені спецназівці Олександр Александров та Євген Єрофєєв проходили службу в одному з військових підрозділів. Проте стверджує, що на момент затримання на території України вони не були чинними солдатами. Про це заявив представник російського силового відомства Ігор Конашенков.

"Можу підтвердити, що до нас звернулося керівництво Асоціації ветеранів військ спеціального призначення з проханням вийти через офіційні канали на Генштаб України з метою припинити знущання над своїми пораненими товаришами з боку співробітників СБУ в ході вибивання вигідних свідчень", - зазначив Конашенков.

Силове відомство вимагає від української сторони повернути на батьківщину солдатів. В Міноборони Росії підкреслили, що за час АТО на Донбасі українські солдати неодноразово потрапляли на територію Росії, і з ними начебто поводились відповідно до міжнародних норм.

Замкомандувач "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" Сергій Козлов заявив, що затримані є ополченцями-міліціонерами, їх захопили біля населеного пункту Щастя.

Водночас глава СБУ Валентин Наливайченко заявив, що військові зізналися в тому, що вони російські спецназівці і воювали на боці бойовиків "ЛНР". Їх судитимуть за тероризм, тому не видадуть російській стороні.

В Генштабі також повідомили, що російські військовослужбовці, що входять до складу 3-ї бригади спеціального призначення ГРУ Генштабу РФ, терміново залишають місто Брянка Луганської області. Літак, який має доставити їх назад у Тольятті вже в Ростовській області.

"Таким чином, Російська Федерація намагається приховати сам факт присутності своїх військовослужбовців на території Донецької та Луганської областей та їх участь у бойових діях проти українських військових", - підкреслили в Міноборони України.

Матеріал по темі: У Путіна відмовилися від полонених спецназівців

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Наука
21.11.2017
У мережі показали знімки з місця події
0
0
15:41 21.11.2017
Скандал стрімко набирає обертів
0
0
15:20 21.11.2017
Гучні заяви вже викликали хвилю критики через свою неоднозначність - у першу чергу з боку офіційного Вашингтону
0
0
14:45 21.11.2017
Смертельну концентрацію речовин у повітрі північні сусіди приховували кілька місяців. Поки вони не почали розповсюджуватися на інші країни
0
0
11:50 21.11.2017
Дівчата пояснили суть своєї професії без зайвих слів
0
0
11:15 21.11.2017