Грузинський президент Георгій Маргвелашвілі висловився за посилення санкцій відносно Росії.

Про це пише Gazeta.ua.

Після зустрічі з президентом Австрії Хайнцем Фішером, на прес-конференції, Маргвелашвілі заявив, що санкції проти РФ необхідно подовжити та посилити.

"Єдина мета введення санкцій полягає у тому, що б покласти край війні на території України. Мета санкцій полягає у неприйнятності окупації Криму і, в цілому, агресивних дій Росії проти своїх сусідів, в неприйнятності військових операцій. Відповідно, санкції не тільки повинні бути збережені, а й слід посилити політичний месидж до Росії про неприйнятність політики такого типу", - зазначив він.

Читайте також: США відправили в Грузію військову техніку

Глава Грузії заявив, що Росія сприймає своїх сусідів як країни, де вона має привілейовані інтереси, і "проведення цих інтересів відбувається у військовій формі". Це, на його думку, підриває стабільність у Європі.

При цьому Маргвелашвілі визнав, що антиросійські санкції негативно впливають на економіку Грузії також, проте "мета цих санкцій зрозуміла".

Президент і раніше схвалював санкції відносно Росії і критикував політику Москви. За його словами, Росія пропонує цінності, чужі сусіднім державам і "карає" Грузію, Україну і Молдову за їхній "європейський вибір".

Нагадаємо, наприкінці 2014 року Маргвелашвілі заявляв про свою готовність зустрітися із Путіним і обговорити з ним питання територіальної цілісності Грузії.